Помер футболіст, уродженець Нікополя, син легендарного тренера (фото)

Сьогодні, 14 серпня, зупинилося серце футболіста, сина легендарного тренера Володимира Ємця Олега Ємця, який народився і починав свою спортивну кар’єру в Нікополі, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на повідомлення у Фейсбуці.

Про смерть спортсмена у Фейсбуці написав колишній воротар клубу «Дніпро» Олексій Палкич.

– Помер Олег Ємець. Син геніального тренера, який підняв наш клуб на рівень союзного гранду. Третій воротар, вічно запасний, найголовнішим досягненням якого були золоті медалі 1984 за перемогу в турнірі дублерів. Мало, так? Не легенда. Олег за свою коротку кар’єру не міняв кольору. Грав тільки за нас. І все життя вболівав лише за нас. Я тому свідок. По-справжньому футбольна людина, – написав Палкич.

За його словами, в останні роки футболіст боровся з важким захворюванням і пересувався на інвалідному кріслі. Він виклав фото останніх років життя товариша.

– Олег дуже важко хворів останні роки. Інвалідне крісло. Але ми ходили іноді на м’ячик, і навіть, дуже пишаюся цим, відкатали поїздку з Алкофронтом у Нікополь. У понеділок похорон. Давайте проводимо людину красиво, – йдеться в повідомленні.

Олег Ємець пішов з життя на 56-му році. Народився і починав спортивну кар’єру в Нікополі, потім був воротарем футбольного клубу “Дніпро” з 1982 по 1986 рік.

Його батько – Володимир Ємець був відомим тренером, який очолював багато років клуб “Дніпро” і чемпіоном СРСР.

Володимир Ємець – знаменитий нікопольчанин

Ємець-старший народився 3 квітня 1937 року в Нікополі. Грав за нікопольський «Трубник», потім тренував «Трубник» і «Колос». Помер 9 листопада 1987 року в Кишиневі, отримавши серцевий напад. Похований на Сурсько-Литовському кладовищі в Дніпрі.

до Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

А ви знали? Найепатажніший режисер України – уродженець Нікополя! (відео)

У зоні ООС помер боєць з Дніпропетровщини

У Дніпрі в «швидкій» померла дитина: не вистачило 2-х хвилин – ЗМІ
RU → UK

To Top