5 /5
Based on 5 ratings
100%
1078
Нікополь
1078

«Це удар під дих» – президент Енергоатому звернувся до працівників ЗАЕС, прокоментувавши болючу зраду

заес

Президент Енергоатому Петро Котін звернувся до працівників ЗАЕС 1 грудня. Він, зокрема, прокоментував гучну зраду і подякував тим, хто залишається з Україною, передає Nikopolnews.

Публікуємо звернення Котіна «без купюр»

«Це удар під дих» - президент Енергоатому звернувся до працівників ЗАЕС, прокоментувавши болючу зраду

“Шановні колеги, наші мужні атомники незламної української ЗАЕС!

Пишаюся вами й вкотре уклінно дякую за ваші силу, мудрість та мужність. Із сумом маю констатувати черговий удар під дих вітчизняній енергетиці загалом та Запорізькій атомній станції зокрема. юрій чернічук, заступник головного інженера ЗАЕС, який під час війни виконував його обов’язки, зрадив Україні та перейшов на бік ворога. Замість докладати всіх зусиль для якомога швидшого звільнення станції, він вирішив допомагати російським окупантам легалізувати її злочинне захоплення і тепер підбурює до цього інших атомників.

Щодо самого чернічука, то його вже звільнено з ДП «НАЕК «Енергоатом» і рано чи пізно він за все відповідатиме перед законом та перед людьми. Він свою долю вирішив, а ваша доля – у ваших руках. Закликаю вас не робити непоправних кроків, які назавжди перекреслять весь попередній життєвий шлях, усі успіхи та досягнення. Перекреслять чисте сумління, можливість відкрито дивитися в очі рідних і друзів, дітей та онуків, перекреслять майбутнє у світлій та вільній країні, якою Україна обов’язково стане.

Так, вам було неймовірно тяжко всі ці довгі дев’ять місяців, а зараз стало й поготів нестерпно. Адже російські окупанти дедалі більше тиснуть на проукраїнський персонал ЗАЕС, залякують і шантажують вас, навіть не пускають на робочі місця. Та гідний вихід лише один – триматися! Триматися, не продаючи душу дияволу, не підписуючи жалюгідних «контрактів» зі злочинним Росатомом й афілійованими з ним конторами.

Фейкова АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» завзято розповсюджує «інформацію», нібито тисячі українських атомників радісно перейшли в Росатом і пишаються цим, адже перед ними відкрилися нові та світлі перспективи. Це цинічна брехня. Як і все, чим «годує» росія. І ця брехня спрямована передусім на те, щоб похитнути вашу віру в Україну, в її неминучу перемогу, а відтак схилити вас на бік окупантів.

Перехід в рашистську структуру зробить вас прямими посібниками агресора, а отже – ворогами власних співвітчизників. Бо російські загарбники використовують об’єкт не як атомну станцію, а передусім як військову базу та засіб ядерного шантажу всього світу. Тож і персонал, який вони набирають для роботи під прапором рф, буде зобов’язаний підтримувати військову агресію проти України.

Рашистам начхати на ядерну та радіаційну безпеку найбільшої в Європі атомної станції та її подальшу долю. І на ваші долі – також. Не припустіться жахливої помилки, ціною якої буде майбутнє ваше та ваших близьких. росію скоро виженуть, а з печаткою зрадника доведеться жити до скону. Цього не має статися!

Жодних контрактів з ворогом, жодної допомоги окупантам!”

«Це удар під дих» - президент Енергоатому звернувся до працівників ЗАЕС, прокоментувавши болючу зраду

В Енергоатомі повідомляють, що Ссьогодні, 1 грудня 2022 року, президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін підписав наказ про звільнення заступника головного інженера ВП ЗАЕС Юрія Чернічука, який також виконував обов‘язки головного інженера станції

Таке рішення пов‘язане із наявністю підтвердженої інформації про колабораційну та зрадницьку діяльність Юрія Чернічука на користь окупантів.

Іншими наказами Петро Котін призначив Дмитра Вербицького виконувачем обов‘язків генерального директора ЗАЕС та Ігоря Мурашова – головним інженером станції.

Джерело – Енергоатом

Окупанти призначили свого «директора» на ЗАЕС

Прожитковий мінімум з 1 грудня збільшили – як змінилися мінімальна зарплата, аліменти та соцвиплати

To Top
Ще новини ⬇