5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2077
2077

[:ru]ОБНОВЛЕНО. Привязал скотчем и порезал двоих детей: на Днепропетровщине ищут преступника[:ua]ОНОВЛЕНО. Прив’язав скотчем і порізав двох дітей: на Дніпропетровщині шукають злочинця[:]

[:ru]ОБНОВЛЕНО. Подозреваемого задержали. Подробности ЗДЕСЬ. На Днепропетровщине разыскивают 28-летнего мужчину, который сегодня, 7 июля, утром совершил тяжкое преступление и скрылся. Об этом Nikopolnews, сообщает, ссылаясь на ряд СМИ.

Так, region.dp.ua пишет, что 28-летний Сергей Федотов, сегодня утром в селе Девладово Криворожского района связал скотчем двух детей 2-х и 7-и лет и нанес им несколько ножевых ранений в различные части тела. Об этом в полицию заявила 26-летняя мать двоих детей.

Двухлетний мальчик, сын заявительницы, в настоящее время находится в крайне тяжелом состоянии в реанимации Софиевской больнице, малыша готовят к транспортировке в 8-ю больницу Кривого Рога.

Злоумышленник, сожитель заявительницы, после причинения телесных повреждений исчез в неизвестном направлении.

Сейчас полицейские прочесывают территорию Софиевки и окрестностей, а также всего Криворожского района и города, с целью задержания неадеквата. Если вы увидите этого человека, звоните 102.

[:ru]ОБНОВЛЕНО. Привязал скотчем и порезал двоих детей: на Днепропетровщине ищут преступника[:ua]ОНОВЛЕНО. Прив’язав скотчем і порізав двох дітей: на Дніпропетровщині шукають злочинця[:]

Что именно стало причиной такого поступка 28-летнего Сергея, сейчас неизвестно. Заявительница утверждает, что он сделал это назло ей.

Криворожское издание 1-й городской отмечает, что информацию об инциденте подтвердили в пресс-службе Криворожского районного управления полиции.

Также уточняется, что мужчина сам позвонил своей сожительнице и сообщил, что хочет убить ее детей.

Правоохранители сообщают, что младший мальчик находится в крайне тяжелом состоянии. Злоумышленник нанес ребенку колото-резаные ранения шеи и спины

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Кривому Розі потонула дитина, ще двох дітей рятують

У Марганці чоловік убив свою матір. Його розшукує поліція (фото)[:ua]ОНОВЛЕНО, Підозрюваного затримали. Подробиці ТУТ. На Дніпропетровщині розшукують 28-річного чоловіка, який сьогодні, 7 липня, вранці вчинив жахливий злочин і втік. Про це Nikopolnews, повідомляє, посилаючись на ряд ЗМІ.

Так, region.dp.ua пише, що 28-річний Сергій Федотов, сьогодні вранці в селі Девладове, Криворізького району пов’язав скотчем двох дітей 2-х і 7-и років і завдав їм кілька ножових поранень у різні частини тіла. Про це в поліцію заявила 26-річна мати двох дітей.

Дворічний хлопчик, син заявниці, в даний час знаходиться у вкрай важкому стані в реанімації Софіївській лікарні, малюка готують до транспортування в 8-му лікарню Кривого Рогу.

Зловмисник, співмешканець заявниці, після заподіяння тілесних ушкоджень зник в невідомому напрямку.

Зараз поліцейські прочісують територію Софіївки і околиць, а також всього Криворізького району та міста, з метою затримання неадеквату. Якщо ви побачите цього чоловіка, телефонуйте 102.

[:ru]ОБНОВЛЕНО. Привязал скотчем и порезал двоих детей: на Днепропетровщине ищут преступника[:ua]ОНОВЛЕНО. Прив’язав скотчем і порізав двох дітей: на Дніпропетровщині шукають злочинця[:]

Що саме стало причиною таакой вчинку 28-річного Сергія, зараз невідомо. Заявниця стверджує, що він зробив це на зло їй.

Криворізьке видання 1-й міський зазначає, що інформацію про інцидент підтвердили у прес-службі Криворізького районного управління поліції.

Також уточнюється, що чоловік сам зателефонував своїй співмешканці та повідомив, що хоче вбити її дітей.

Правоохоронці повідомляють, що молодший хлопчик знаходиться у вкрай тяжкому стані. Зловмисник спричинив дитині колото-різані поранення шиї та спини.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Марганці чоловік убив свою матір. Його розшукує поліція (фото)

У Кривому Розі потонула дитина, ще двох дітей рятують[:]

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×