Протягом доби під ударом ворога були два райони Дніпропетровської області – Нікопольський і Синельниківський.
Поліція розповіла про наслідки ворожих атак, передає Nikopolnews з посиланням на правоохоронців.
Через ворожі обстріли на Дніпропетровщині поранено двох людей: поліцейські фіксують наслідки воєнних злочинів.
Синельниківщина
Протягом останньої доби окупанти атакували Васильківську, Петропавлівську, Покровську громади. Застосували БпЛА та керовані авіаційні бомби.
Унаслідок влучань поранення дістали 44-річний чоловік та 67-річна жінка. На місцях атаки виникла пожежа. Пошкоджено понад десять приватних будинків, інфраструктура, магазин, кафе, автомобілі.
Нікопольщина
Понад двох десятків ударів ворог завдав по Нікополю та селам Мирівської й Покровської сільської громади. Застосовував дрони та артилерію. Внаслідок ударів пошкоджено приватну оселю, господарську споруду, знищено гараж.





За фактами воєнних злочинів поліцією відкрито кримінальні провадження за ст.438 (воєнні злочини) Кримінального кодексу України.
Ще новини Нікополя і району: Поранені у Нікополі, багато руйнувань у місті і області: ворог атакував Нікопольщину, Кривий Ріг, Павлоград і Синельниківщину





