Секретар РНБО про мережу Mere , яка зайшла в Нікополь: «Це операція російських спецслужб»

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що мережа Mere, яка є проектом власників російської мережі дискаунтерів “Світлофор”, не буде працювати в Україні. Про це він сказав сьогодні, 18 червня, після засідання РНБО, передає Nikopolnews, посилаючись на Українську правду.

«Це (відкриття магазинів – ред.) операція російських спецслужб, які мають велике бажання розгорнути на території Херсонської, Одеської, Миколаївської, Запорізької областей так звану мережу дискаунтерів для використання під час виборчого процесу для досягнення своїх політичних цілей. Ця мережа в Україні працювати не буде», – пообіцяв Данилов.

Також він висловив жаль, що мер і депутати, які є в місті Миколаєві не розуміють, що вони несуть так само спільну відповідальність.

«І коли вони кажуть, що у них не вистачає повноважень, то, шановні друзі, було б бажання – повноваження на сьогоднішній день наша Конституція, наші закони дають всім, починаючи від місцевого самоврядування, закінчуючи всіма іншими інститутами. Цими повноваженнями треба користуватися і застосовувати», – відзначив секретар РНБО.

Про Нікополя, де магазин мережі Mere, вже працює, він не згадував. Можливо, відповідної інформації у нього немає.

Передісторія:

14 червня стало відомо, що до кінця місяця мережа Mere (проект власників російської мережі дискаунтерів “Світлофор”) планує відновити роботу свого магазину в Миколаєві, який був закритий в 2020 році, також у планах – відкриття 40 магазинів по Україні до кінця року, в тому числі чотирьох – у Дніпропетровській області.

Пізніше на полях форуму “Україна 30” секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов заявив, що вихід російської мережі супермаркетів на український ринок неможливий. Він сказав, що цьому повинна протистояти місцева влада, інакше до неї “будуть застосовані заходи”.

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич, у свою чергу, заявив, що не розуміє, яким чином місцева влада може заборонити ймовірне відновлення роботи магазину Mere.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

«Це неможливо»: секретар РНБО про російську мережу Mere, яка зайшла в Нікополь

To Top