«Це неможливо»: секретар РНБО про російську мережу Mere, яка зайшла в Нікополь

Як відомо, в Нікополі відкрився супермаркет Mere – проект російського дискаунтера «Світлофор». Інформацію про це можна знайти в місцевих пабліках, де розміщена реклама магазину. Деякі нікопольці радіють появі супермаркету з низькими цінами, інші обурюються тим, що мережа з країни-агресора зайшла в місто.

Скрін рекламного оголошення, розміщеного в одному з пабліків Нікополя

Тим часом, у Раді Національної Безпеки України заявили, що таке в принципі неможливо, передає Nikopolnews, посилаючись на секретаря РНБО.

Так, секретар Ради безпеки і оборони України Олексій Данилов повідомив, що вихід російської мережі супермаркетів Mere на український ринок неможливий.

Відповідну заяву він зробив на прес-конференції під час форуму Україна 30.

Зокрема Данилов назвав повідомлення про відновлення роботи супермаркету Mere в Миколаєві та плани мережі відкриття ще 40 магазинів в Україні «неперевіреною інформацією, яка починається з невизначених ресурсів».

«Як це взагалі можливо, це чисто провокаційні речі. Якщо, не дай бог, якась міська влада дозволить цим хлопцям працювати, повірте, у нас вистачить розуміння, що це робити неможливо … Нехай у себе там, у них є де розвиватися, Хабаровськ … нехай туди їдуть і розвивають дискаунтери …», — заявив Данілов.

І тут виникають питання. У РНБО не знають? Чи брешуть?

Зазначимо, що днем раніше профільне видання Retailers з посиланням на директора з розвитку Mere в Україні Артема Хоменко повідомило про плани мережі відновити роботу супермаркету Mere в Миколаєві і відкрити 40 магазинів в Україні (в тому числі, 4 в Дніпропетровській області) до кінця року.

До кінця червня 2021 року мережа Mere (проект власників російської мережі дискаунтерів “Світлофор”) планує відновити роботу свого магазину в Миколаєві, який був закритий в 2020 році. Крім того, з наступного тижня Mere почне відкривати магазини в інших містах України. У планах мережі — відкриття 40 магазинів до кінця року. Про це повідомив кореспонденту Retailers директор з розвитку Mere в Україні Артем Хоменко, – пише видання.

Виходом Mere на український ринок і розвитком мережі займається ТОВ “Альянстрейдсервис”, зареєстроване 18 липня 2019 р.. Бенефіціаром компанії зазначено товариство з обмеженою відповідальністю “НСКТрейд”, зареєстроване в Мінську. Кінцевим бенефіціаром вказаний засновник російської мережі дискаунтерів “Світлофор” Сергій Шнайдер.

Вже кілька років “Світлофор” розвивається за межами Росії під брендом Mere. Чотири магазини мережі працюють в Німеччині. Також Mere відкриваються в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. У планах — Іспанія, Франція, Греція і Великобританія. За інформацією Retail Gazette, Mere планує відкрити понад 300 магазинів у Великобританії протягом наступних восьми-десяти років. Своїм виходом рітейлер планує скоротити частку Lidl і Aldi на 20-30%. Перші чотири магазини відкриються вже в цьому році.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Громадянин Росії поцупив у Нікополі пляшку рому і має відпрацювати

Хіти

To Top