«Сентравіс» обіцяє відроджувати вітрильний спорт у Нікополі

Підприємство «Сентравіс» допоможе відродити вітрильний спорт у Нікополі, повідомляється на сторінці компанії в Facebook, передає Nikopolnews.

Наш рідний Нікополь колись був одним із центрів розвитку вітрильного спорту в Україні. Ми вирішили допомогти повернути місту колишню славу, – йдеться в сообщении.

Відзначається, що в минулому році «Сентравіс» організував першу командну регату, в якій на старт вийшли 80 співробітників підприємства.

Це благородний командний вид спорту, в якому важливо проявити сміливість, витривалість, бути згуртованими і терплячими. Все те, що потрібно у виробництві безшовних труб, – пише пресслужба «Сентрависа».

В цьому році в квітні почалися заняття в школі яхтингу для дітей 8-14 років. На малих яхтах класу «Оптиміст» вже виходять в море 70 хлопців.

Для дітей працівників заводу приємний бонус — вони можуть займатися в школі яхтингу зі знижкою 50%.

В майбутньому освоїти цей вид спорту зможуть і дорослі жителі Нікополя, – обіцяють у компанії.

Також наголошується, що в цьому році компанія виділила 30 тис. грн. на придбання тренувальних вітрильників і оснастила швертботи новенькими вітрилами на суму 45 тис. грн.

І ще одна новина: у липні планується проведення ще однієї командної регати для співробітників «Сентрависа» і кубка Нікополя для місцевих спортсменів.

Віримо, дуже скоро в акваторії біля нашого рідного міста будуть десятки і сотні вітрил, – підсумували в компанії.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольські труби використають на виробництві мотоциклів преміум-класу в ЄС

To Top