Скелелази з Нікополя виступлять на ЧС у Росії

Збірна України виступить на молодіжному ЧС-2021 зі скелелазіння, у складі збірної – четверо нікопольців, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на prosportua.com.

Збірна України візьме участь у молодіжному чемпіонаті світу, організованому Міжнародною федерацією спортивного скелелазіння (IFSC). Його учасниками стануть найсильніші скелелази планети віком від 14 до 19 років. Змагання пройдуть з 21 по 31 серпня у Воронежі.

У складі української збірної 27 спортсменів. Сім з них виступатимуть у трьох дисциплінах (швидкість, боулдерінг, складність). Інші сконцентруються на одному-двох видах програми. У кожній віковій групі в кожній дисципліні на першості світу можуть виступити по три людини від країни.

  • Юніори

Нестеренко Дарина (Харків), Ніка Потапова (Українка, Київська обл.), Анастасія Тищенко (Київ), Микита Мироненко (Харків), Софія Гладка (Одеса), Дмитро Ілюхін (Нікополь), Микита Мироненко (Харків), Максим Яковлєв (Одеса).

  • Група А – 16-17 років

Анастасія Скидан (Дніпро), Софія Тимченко (Дніпро), Оксана Бурова (Нікополь), Дар’я Ткачова (Дніпро),  Ілля Манякин (Харків), Максим Онуків (Харків), Ілля Бахмет-Смоленський (Харків), Данило Самишев (Київ). Олексій Титаренко (“Дніпро”), Григорій Ільчишин (Одеса), Микита Лівий (Одеса).

  • Група – 14-15 років

Ксенія Захарова (Харків), Анастасія Кобець (Краматорськ), Ксенія Горєлова (Дніпро), Артур Хаєцький (Київ). Тимур Дятлов (Харків), Ілля Егоркин (Дніпро), Ярослав Сумекин (Нікополь), Діана Ярош (Нікополь).

Наголошується, що раніше українські скелелази брали участь в чемпіонаті Європи в Москві в 2020 році і навіть вигравали золото. Молодь також виступала на Кубку Європи 2021 року в Пермі. Нагадаємо, що скелелазіння є олімпійським видом спорту і буде представлено також на Олімпіаді в Парижі.

До Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі виявили нелегала з Росії

Дніпрянка Магучіх – найкраща у світі зі стрибків у висоту

Уродженка Нікополя візьме участь у Паралімпіаді у Токіо

To Top