У Нікополі виявили нелегала з Росії

У Нікополі виявили нелегального мігранта з Російської Федерації, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію у Дніпропетровській області.

Нелегала поліцейські управління міграційної поліції виявили 22 липня. Чоловіка притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Цього ж дня поліцейські звернулися до міграційної служби з поданням про видворення 35-річного чоловіка за межі України. До 20 серпня порушник міграційного законодавства повинен залишити територію нашої країни.

А ще троє нелегалів – громадян РФ, виявлених на Дніпропетровщині, вже видворили з території України.

Громадяни Російської Федерації відбували покарання у виправних закладах, розташованих на території Дніпропетровської області. За рішенням суду після звільнення їх помістили до Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, для їх ідентифікації, через те, що документи, які б підтверджували їх особу, були відсутні.

Після ідентифікації 23 липня працівники управління міграційної поліції ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками ГУ ДМС України в Дніпропетровській області доставили трьох чоловіків віком 40, 43 та 58 років до пункту пропуску через державний кордон України на кордоні з Росією у Харківській області для примусового видворення до країни походження.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

З початку року в області виявили 2 випадки ботулізму і обидва на Нікопольщині

У Дніпрі дівчина виявила моторошну знахідку (фото, відео)

У Марганці виявили мертвою 10-річну дівчинку

To Top