Стало відомо, скільки педагогів у Нікополі вже вакцинувалися від коронавірусу

У школах і дитячих садах Нікополя працюють 1300 педагогів. Стало відомо, скільки з них вже отримали щеплення від коронавірусу, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Дніпропетровську обласну державну адміністрацію.

Близько тисячі вчителів і вихователів Нікополя вже вакцинувалися від коронавірусу. Про це стало відомо на виїзному брифінгу в нікопольському центрі вакцинації.

«Вакцинація – це про відповідальність до себе і оточуючих. Важливо, щоб навчальний процес у школах не переривався. Щоб діти ходила в дитсадки. Підтримуємо педагогів, які прийшли до центрів імунізації і прищепилися. Це вже зробили більш ніж 31 тис педагогів регіону», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

У нікопольському центрі масової вакцинації завжди є охочі зробити щеплення. Тут вакцинують за півтисячі чоловік в день, каже директор міського центру первинної медичної допомоги Валентина Горяна.

«В цілому вже зробили майже 17 тис щеплень. Імунізацію в організованих колективах пройшли працівники майже всіх заводів міста. Я сама робила щеплення і стала гарним прикладом для інших. Народ пішов. Впевнена: здорова нація – щеплена нація», – сказала Валентина Горяна.

У школах і дитсадках Нікополя працюють 1,3 тис педагогів. Вже щеплено майже 77%. Серед них – вчителька Ірина Сахно. Каже, торік важко перехворіла коронавирусом, із запаленням легенів.

«Свідомо прийняла рішення вакцинуватися. Щоб більше не підхопити хворобу і не наражати на небезпеку учнів. І вся моя сім’я теж прищепилася», – поділилася Ірина Сахно.

На Дніпропетровщині – 30 центрів масової вакцинації. Щеплення – безкоштовні. Препарат для імунізації пацієнти вибирають самостійно.

«Дуже вдячні нашим медикам за прекрасну організацію кампанії з вакцинації. Без них не змогли б відкритися школи, – розповіла вчителька початкових класів Вікторія Кулеба. – Прищепилася, тому що це моя особиста відповідальність і перед дітьми, і перед країною в цілому. Вважаю, вакцинуватися повинні всі».

Нагадаємо, в уряді заявили, що працювати у звичайному режимі зможуть лише ті школи, де 80% педагогічного складу будуть провакциновані.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стало відомо, хто претендує на посаду директора НКДЦ

Стало відомо, кого обрали на посаду директора 17 школи у Нікополі

У Дніпрі померла відома журналістка, молода мама Алла Лаврентьєва

To Top