Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
567
567

Тендер на реконструкцію Алеї поховань у Нікополі: єдину пропозицію відхилили

Тендер на реконструкцію Алеї поховань у Нікополі: єдину пропозицію відхилили

Як повідомлялося раніше, міською владою було оголошено тендер на реконструкцію Алеї поховань у Нікополі вартістю понад 17 мільйонів гривень. Тендер передбачає роботи з реконструкції місць почесних поховань загиблих (померлих) захисників України.

Про це Nikopolnews повідомляв з посиланням на електронний майданчик державних закупівель Рrozorro.

Замовником виступило Управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради. На реалізацію проєкту з бюджету міста готові виділити 17 188 752 гривень.

Проєкт передбачає: Виконання робіт з ремонту місць почесних поховань, установлення намогильних споруд, а саме: відновлення об’єкту благоустрою, а саме: реконструкція місць почесних поховань загиблих (померлих) захисників України в м. Нікополь Дніпропетровської області. Кінцевий термін виконання робіт – 31 грудня 2024 року.

Нагадаємо, тендер на Рrozorro з’явився 14 червня 2024 року. До 27 червня приймали заявки від бажаючих взяти участь у торгах. Аукціон було призначено на 1 липня 2024 року.

Тендер на реконструкцію Алеї поховань у Нікополі поки не вдалося провести

1 липня на Рrozorro оприлюднили дані про те, що заявку на участь у торгах подав єдиний претендент – це ФОП “КУЛЬНЄВА МАРГАРИТА МИХАЙЛІВНА”. Підрядник був готовий виконати роботи за 16 970 000 грн.

А 2 липня стало відомо, що пропозицію ФОП “КУЛЬНЄВА МАРГАРИТА МИХАЙЛІВНА” відхилено через не надання претендентом низки необхідних документів.

Нижче на скрінах рішення комісії – детально про причини відхилення.

1

2

3

При цьому зазначимо, що раніше успішно провели тендер на виготовлення робочого проекту «Відновлення об’єкту благоустрою, а саме: реконструкція місць почесних поховань загиблих (померлих) захисників України в м. Нікополь Дніпропетровської області». Договір на виконання робіт вартістю 61 959 грн уклали з ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА “СБ-КОМПЛЕКС”

Нагадаємо: Близько 160 нікопольців загинули під час великої війни: мер прокоментував реконструкцію Алеї почесних поховань

Ще новини Нікополя: «У маленькому дерев’яному сараї»: як починалося кіно у Нікополі 116 років тому і як розвивалося

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×