[:ru]В больнице Никополя продолжают умирать пациенты с коронавирусом: общая ситуация в городе на 7 апреля[:ua]У лікарні Нікополя продовжують помирати пацієнти з коронавірусом: загальна ситуація в місті на 7 квітня[:]

[:ru]Nikopolnews продолжает информировать горожан о ситуации с коронавирусом в Никополе. Данные мы предоставляем, ссылаясь на пресс-службу Никопольского городского совета и Днепр ОГА.

За прошедшие сутки 6 апреля в Никополе выявили 13 новых случаев коронавируса.

По состоянию на 7 апреля в госпитальной базе Никопольской больницы №4 на лечении находятся 98 человек с пневмонией, из них 74 больных коронавирусом. В реанимации находятся 10 человек. За сутки 6 апреля от коронавируса умерли 2 человека (с 27 марта в Никополе уже 18 умерших от коронавируса).

Под наблюдением семейного врача на самоизоляции находятся 444 человека с COVID-19. За сутки выздоровели 16 человек.

Для сравнения: за прошедшие сутки 6 апреля в Никополе выявили 6 новых случаев коронавируса.

По состоянию на 6 апреля в госпитальной базе Никопольской больницы №4 на лечении находилось 99 человек с пневмонией, из них 74 больных коронавирусом. В реанимации было 9 человек. За сутки 5 апреля от коронавируса умерли 2 человека.

Под наблюдением семейного врача на самоизоляции находилось 422 человека с COVID-19. За сутки 5 апреля выздоровели 20 человек.

«Реанімація в Нікополі переповнена, є пацієнти з 95% поразкою легенів»: лікар розповів про ситуацію з ковидом[:ua]Nikopolnews продовжує інформувати городян про ситуацію з коронавірусом у Нікополі. Дані ми надаємо, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради та Дніпро ОДА.

За минулу добу 6 квітня в Нікополі виявили 13 нових випадків коронавірусу.

Станом на 7 квітня в госпітальній базі Нікопольської лікарні №4 на лікуванні перебувають 98 осіб з пневмонією, з них 74 хворих коронавірусом. В реанімації перебувають 10 осіб. За добу від 6 квітня коронавірусу померли 2 людини (з 27 березня у Нікополі вже 18 померлих від коронавірусу).

Під наглядом сімейного лікаря на самоізоляції перебувають 444 особи з COVID-19. За добу одужали 16 осіб.

Для порівняння: за минулу добу 6 квітня в Нікополі виявили 6 нових випадків коронавірусу.

Станом на 6 квітня в госпітальній базі Нікопольської лікарні №4 на лікуванні перебувало 99 осіб з пневмонією, з них 74 хворих коронавірусом. У реанімації було 9 осіб. За добу 5 квітня від коронавірусу померли 2 людини.

Під наглядом сімейного лікаря на самоізоляції перебувало 422 людини з COVID-19. За добу 5 квітня одужали 20 осіб.

«Реанімація в Нікополі переповнена, є пацієнти з 95% поразкою легенів»: лікар розповів про ситуацію з ковідом[:]

To Top