У Нікополі активізується єврейське життя: стало відомо, чому

Єврейська громада Нікополя отримає свого рабина. Зараз вона є найбільшою громадою, яка не має такого, передає Nikopolnews, посилаючись на stmegi.com.

Єврейській громаді Нікополя, яка входить в Об’єднання юдейських релігійних громад Дніпровського регіону, вже представили її майбутнього рабина – Якова Мордехая Мільмана, який буде виконувати цю функцію завдяки допомозі і за підтримки Єврейської громади Дніпра.

Майбутнього рабина міста Нікополь представив громаді та її керівництву директор регіонального ОИРО Ігор Романов. Спочатку відбулася зустріч з головою громади Олександром Фельдманом, а потім — з активістами єврейської життя міста Нікополя.

Майбутній рабин Нікополя Яків Мордехай Мільман розповів, що отримував єврейську релігійна освіта в ієшивах Дніпра та Ізраїлю, що найближчим часом він отримає смиху і сподівається, що його робота приведе до активізації єврейського життя у Нікополі і дасть поштовх духовному релігійному відродженню.

Рабин має намір приїхати для проведення першої суботньої молитви зі Сувоєм Тори вже на Шабат голови «Экев», потім кілька тижнів проводитиме Шабатние молитви, а далі буде вирішуватися питання про подальше розширення релігійних програм.

«Нікопольська громада найбільша серед тих, хто поки не має постійного рабина, єврейська життя тут досить активна і громада дуже згуртована, ми дуже сподіваємося, що юний посланник Ребе Яків Мордехай Мільман досягне тут великого успіху і можливо, з Б-жою допомогою, стане першим постійним рабином Нікополя після довгої перерви», – розповів Ігор Романов.

Під час зустрічі з громадою, в якості подарунка від Єврейської громади Дніпра, розповсюджувалися унікальні видання – перші два томи «Ігрот Кодеш» і книга «До життя, повного сенсу. Вчення Любавичеського Ребе».

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

ФК «Нікополь» представивив новий тренерський склад (фото)

Сергій Катран – художник з Нікополя надихається чайним грибом в Москві (фото)

Мати-героїня з Нікополя Наталя Щербаха: «Це – моє життя»

To Top