[:ru]В Никополе мужчина, позарившийся на дорожные знаки, отработает свою вину[:ua]У Нікополі чоловік, що поцупив дорожні знаки, відпрацює свою провину[:]

[:ru]В Никополе прошел суд над мужчиной, который в феврале этого года позарился на дорожные знаки, а точнее на металлические опоры под ними, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на Единый реестр судебных решений. Вору уже вынесли приговор.

В материалах дела сообщается, что 4 февраля 2021 года примерно в 20:00 ранее не судимый, не женатый, нигде не работающий, состоящий на учете у нарколога мужчина проходил мимо дома №42 по улице 50 лет НЗФ, где увидел установленные с обеих сторон проезжей части на металлических опорах дорожные знаки «Пешеходный переход».

При помощи молота мужчина повалил знаки и украл две металлические трубы длиной 4 метра каждая. А сами знаки выбросил рядом с местом преступления.

Нанесенный ущерб коммунальное предприятие «Горавтодор-1» оценило в 1242 гривны.

Вора поймали и отправили под суд. Украденные трубы тоже были найдены. Свою вину мужчина признал и раскаялся. Суд приговорил его к 200 часам общественных работ. Также он должен компенсировать государству затраты на проведение экспертиз в размере 230 гривен.

В Никополе подросток “отработает” ограбление водителя автобуса

В Никополе мужчина получил условный срок за украденную крышку люка

 [:ua]В Нікополі відбувся суд над чоловіком, який у лютому цього року зазіхнув на дорожні знаки, а точніше на металеві опори під ними, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Єдиний реєстр судових рішень. Злодієві вже винесли вирок.

В матеріалах справи повідомляється, що 4 лютого 2021 року приблизно о 20:00, раніше не судимий, не одружений, ніде не працюючий, такий, що перебуває на обліку у нарколога, чоловік проходив повз будинку №42 по вулиці 50 років НЗФ, де побачив встановлені з обох боків проїзної частини на металевих опорах дорожні знаки «Пішохідний перехід».

За допомогою молота чоловік повалив знаки і викрав дві металеві труби довжиною 4 метри кожна. А самі знаки викинув поряд з місцем злочину.

Завдані збитки комунальне підприємство «Міськавтодор-1» оцінило у 1242 гривні.

Злодія зловили і відправили під суд. Вкрадені труби теж були знайдені. Свою провину чоловік визнав і розкаявся. Суд засудив його до 200 годин громадських робіт. Також він має компенсувати державі витрати на проведення експертиз у розмірі 230 гривень.

В Никополе мужчина получил условный срок за украденную крышку люка

В Никополе подросток “отработает” ограбление водителя автобуса

 [:]

To Top