У Нікополі голову ОСББ судять за шахрайство

У Нікополі судять голову одного з ОСББ міста. Керівника звинувачують у шахрайстві, передає Nikopolnews, посилаючись на прокуратуру у Дніпропетровській області.

За процесуального керівництва Нікопольської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт відносно керівника ОСББ за шахрайство з фінансовими ресурсами та зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права, що спричинило тяжкі наслідки (ч.1 ст.222 та ч.2 ст.364-1 КК України), – йдется в повідомленні.

За версією слідства, у 2019 році голова ОСББ з метою одержання грошових коштів так званого «теплого кредиту», підписав з фізичною особою-підприємцем договір про виконання робіт з теплоізоляції покрівлі будинку. У подальшому, достовірно знаючи, що вказані роботи виконані не були, службовець підписав акт про нібито їх виконання у повному обсязі, внаслідок чого на кредитний рахунок ОСББ було перераховано понад 300 000 гривень бюджетних коштів у якості відшкодування частини вказаного кредиту.

Наразі судовий розгляд справи триває.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Мешканця Нікополя судитимуть за розбій в кафе і три крадіжки

To Top