У Нікополі масово крадуть кришки люків: коментар директора водоканалу

У Нікополі масово крадуть кришки люків. В результаті стоять відкритими каналізаційні колодязі. Повідомлення про це все частіше надходять від місцевих жителів. Ситуацію прокоментував директор водоканалу Нікополя Юрій Великий в сюжеті пресслужби Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Відкриті каналізаційні колодязі – це реальна загроза життю і здоров’ю людей та тварин. Особливо небезпечно, коли такі «пастки» знаходяться на тротуарах і проїжджій частині.

За словами Юрія Великого, особливо часто крадуть кришки люків на вулиці Довгалівській на Новопавлівці. Тут це відбувається регулярно.

– Після ремонту дороги по Довгалівській в 2018 році були встановлені 30 металевих кришок. З них на сьогоднішній день «в живих» залишилося 10-15. Ми міняємо металеві кришки на пластикові, але їх теж крадуть. Я не розумію, куди їх можна здати. Швидше за все, громадяни забирають їх собі на присадибні ділянки. Або здають як вторсировину, — сказав Юрій Великої.

Він звернувся до жителів Нікополя з проханням повідомляти про відкриті колодязі диспетчеру водоканалу або в поліцію як можна швидше.

За словами Юрія Великого, місяць комунальне підприємство подає 15-20 заяв в поліцію про крадіжки кришок люків.

Докладніше – у сюжеті НМР:

НЗФ планує будувати в Нікополі житло: коментар міра (відео)

Побиття чоловіка пляшкою в АТБ Марганця: коментар поліції (відео)

В Нікополі відкрили після реконструкції сквер “Сонячний” як він виглядає (відео)

To Top