У Нікополі МЧС-ники навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті

У Нікополі фахівці Служби порятунку «101» навчали населення правилам пожежної безпеки в побуті, передає Nikopolnews, посилаючись на ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

З метою запобігання загибелі та травмуванні людей на пожежах та зменшення кількісті пожеж в побуті, 18 червня рятувальники Нікопольського районного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальні бесіди в житловому секторі у місті Нікополь.

Під час профілактичних бесід рятувальники зверталися до людей із проханням дбати про власну безпеку, дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті та зауважили, яких заходів необхідно дотримуватись, аби не допустити виникнення пожежі у власному житлі. Навели приклади найбільш резонансних пожеж, пояснювали як не допустити їх у власному помешканні та роз’яснили причини їх виникнення. У житлових будівлях пожежа в основному виникає через перевантаження електричної мережі, використання несправних електричних приладів, через дитячі пустощі з вогнем та недбалості дорослих в стані алкогольного сп’яніння.

По завершенню спілкування, слухачам були вручені інформаційні листівки «Бережіть своє житло від пожеж» з правильними діями, якщо пожежа застала вас у приміщенні.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікопольському районі поліцейські навчали школярів правилам безпеки на дорозі (фото)

To Top