У Нікополі можуть піти під землю 300 будинків: держпідприємство просить грошей у міста (відео)

У Нікополі серйозно загострилася ситуація з підтопленням на Новопавлівці. Під загрозою понад 300 приватних будинків, які можуть просто піти під землю. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради, яка підготувала сюжет про проблему.

За словами місцевих жителів, вода постійно стоїть не тільки в підвалах, але і в житлових приміщеннях – стіни мокрі. Волога не йде навіть в опалювальний період. В цьому році почало підтоплювати будинку на вулиці Свято-Андріївської і поруч розташованих вулицях. І вода тільки прибуває.

У прес-службі Нікопольської міської ради запевняють, що десять свердловин для перекачування води, які обслуговуються місцевим комунальним підприємством «Горавтодор-1», повністю справні і нормально виконують свої функції. А ось з 42 свердловин, закріплених за державою, працюють лише 32.

Начальник Нікопольського управління захисних масивів Дніпровських водосховищ Віталій Гаврилок розповів, що в роботі два компресора, але і вони можуть у будь-який момент зупинитися, що призведе до ще більшого погіршення ситуації.

У сюжеті зазначається, що в 2017 році з державного бюджету було виділено 42 мільйони гривень на ремонт компресорної станції. Але з’ясувалося, що, незважаючи на закриті акти виконаних робіт, роботи не були завершені. Жодня з побудованих свердловин в підсумку не працює.

Держава в 2021 році виділив своєму підприємству всього 61 тисячу гривень. Тому начальник Нікопольського управління захисних масивів Дніпровських водосховищ Віталій Гаврилок звернувся до місцевої влади з проханням допомогти фінансово – виділити субвенцію з міського бюджету Нікополя для вирішення нагальних проблем.

А Нікопольська міська рада, у свою чергу, звернулася до президента, прем’єра, Кабінету Міністрів з проханням втрутитися в ситуацію і взяти під контроль завершення ремонтних робіт та введення в експлуатацію згаданої вище станції.

Якщо нічого терміново не почати робити, наслідки будуть катастрофічними.

Докладніше – у сюжеті:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Реконструкцію “горбатого” мосту у Нікополі слід проводити якнайшвидше – експерти (відео)

To Top