×

додаток NikopolNews

У Нікополі на вулиці під час комендантської години сталася різанина
5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

2208
2208

У Нікополі на вулиці під час комендантської години сталася різанина

×

додаток NikopolNews

У Нікополі на вулиці під час комендантської години сталася різанина. Про це розповіла лікар з медицини невідкладних станів Нікопольської станції екстреної медичної допомоги, виконуюча обов’язки завідувача станції Валентина Марченко, передає Nikopolnews.

За словами лікарки, різанина сталася після вживання трьома чоловіками алкогольних напоїв. Причому ні комендантська година, ні загроза артобстрілу не спинила їх.

Пізно ввечері, о 23 годині, надійшов виклик з приводу ножового поранення 27-річного чоловіка на вулиці. На виклик виїхала бригада в складі Кузнецової Ольги, Вишнивецького Ігоря та Мельникова Івана. Весела компанія із 3-х чоловік, до речі, між собою не знайомих, з їхніх слів, не дивлячись на комендантську годину та загрозу артобстрілу, «розмірковувала втрьох», – розповіла Валентина Марченко

Коли уже всі були добре напідпитку, щось не сподобалося одному із учасників «заходу», він витягнув ножа і почав ним розмахувати. Завдав ножового поранення 27-річному молодику в область лівого плеча, а потім завдав удару в область грудини другому – 46-річному чоловікові. Ніж зісковзнув із кістки вправо, в результаті – проникаюче ножове поранення грудної клітки.

Медичні працівники швидко надали допомогу обом потерпілим згідно протоколу та госпіталізували обох в 4-у міську лікарню.

На такій мінорній ноті добігла кінця минула доба для працівників ЕМД міста Нікополя. Велика подяка всім за їхню працю, за своєчасну та якісну допомогу потерпілим, – написала медик

працівники підстанції м. Нікополя Нікопольської СЕМД (зліва направо) – Мельников Іван, Вишнивецький Ігор, Кузнецова Ольга, Чекан Ірина, Чувпило Іван, Мальованик Дмитро

На світлині – працівники підстанції м. Нікополя Нікопольської СЕМД (зліва направо) – Мельников Іван, Вишнивецький Ігор, Кузнецова Ольга, Чекан Ірина, Чувпило Іван, Мальованик Дмитро.

Ще новини Нікополя і району: У Нікополі чоловіка паралізувало після удару головою, а в Покрові мати 4-х дітей втратила свідомість у пункті видачі «гуманітарки»

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×