Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1587
1587

У Нікополі діють нові правила благоустрою міста

У Нікополі діють нові правила благоустрою міста

У Нікополі діють нові правила благоустрою міста. Про це повідомляє Нікопольська міська рада, передає Nikopolnews.

З метою реалізації напрямів, спрямованих на забезпечення належного технічного, санітарного та екологічного стану об’єктів благоустрою, їх збереження та створення сприятливих умов життєдіяльності, Нікопольська міська рада затвердила нові Правила благоустрою Нікополя.

Цей документ набрав чинності з 1 вересня 2023 р. – дня його офіційного оприлюднення на сайті Нікопольської міської ради.

У Нікополі діють нові правила благоустрою міста

Затвердженими Правилами визначені права та обов’язки підприємств, установ, організацій та громадян у сфері благоустрою міста, порядок утримання зелених насаджень, вуличного освітлення та зовнішніх електромереж, малих архітектурних форм та тимчасових споруд, місць розташування зовнішньої реклами тощо, порядок здійснення благоустрою при будівництві, реконструкції та ремонті наземних та підземних інженерних мереж, аварійних роботах.

Також Правила регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою міста, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у місті, дотримання тиші у громадських місцях. Вони є обов’язковими для виконання на території міста всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності та підпорядкування, органами самоорганізації населення, а також громадянами.

За порушення визначених норм винні особи притягуються до відповідальності, встановленої законодавством України.

Ознайомитися з новими правилами можна ТУТ.

Ще новини НІкополя: Як у Нікополі забезпечуються права людини – вивчала моніторингова група

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×