У Нікополі обрали директорів для одинадцяти шкіл

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі проходять засідання конкурсної комісії на заміщення посад директорів шкіл міста. В ході засідань, які вже відбулися, обрали керівників одинадцяти шкіл. Відповідні протоколи оприлюднені на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Хто переміг у конкурсних відборах?

  • Школа №9

Виноходов Андрій Анатолійович (претендувала також Каращук Олена Миколаївна, але вона зняла свою кандидатуру). На даний момент, згідно з даними Єдиного освітнього центру, школу очолює Казакова Галина Вікторівна.

  • Школа №20

Юркевська Наталія Миколаївна (претендувала також Вергилес Оксана Іванівна). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, Н.М. Юркевська очолює школу і зараз.

  • Школа №6

Січкаренко Ірина Григорівна (інших претендентів не було). На даний момент, згідно з даними Єдиного освітнього центру, школу очолює Каряка Леонід Григорович.

  • Школа №19

Живиця Олена Олександрівна (інших претендентів не було). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, О. О. Живиця очолює школу і зараз.

  • Школа №22

Борисова Наталія Анатоліївна (інших претендентів не було). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, Н.А.Борисова очолює школу і зараз.

  • Школа №18

Шерстюк Алла Григорівна (інших претендентів не було). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, Шерстюк А. Г. очолює школу і зараз.

  • Школа № 4

Скрипник Оксана Олександрівна (претендували також Каращук Олена Миколаївна, Хлистова Людмила Борисівна і Скрипник Віктор Іванович. Останній на конкурс не з’явився). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, зараз школу очолює Скрипник Віктор Іванович.

  • Школа №5

Полякова Наталія Іванівна (інших претендентів не було). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, Н.І.Полякова очолює школу і зараз.

  • Школа №26

Рябошапко Володимир Олександрович (інших претендентів не було). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, зараз школу очолює Сідаш Сергій Михайлович.

  • Школа №10

Ісаєва Наталія Михайлівна (інших претендентів не було). Згідно з даними Єдиного освітнього центру, Н.М.Ісаєва очолює школу і зараз.

За підсумками голосування члени конкурсної комісії рекомендували відділу освіти і науки Нікопольської міської ради укласти контракти на певні терміни з згаданими вище особами – переможцями відбору (на 2 роки з новообраними керівниками і на 6 років з тими, хто залишиться на своїй посаді).

Також обрали директора школи №2, проте через технічну помилку відповідний протокол засідання комісії не завантажується на сайті виконкому. Ми з’ясовуємо, хто став переможцем конкурсу, і пізніше доповнимо інформацію.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольська школа отримала «золото» на Міжнародній виставці

 

Хіти

To Top