У Нікополі перехожий самостійно загасив пожежу у “літнику”

У Нікополі випадковий перехожий самостійно загасив пожежу, що спалахнула на одному з літніх майданчиків в старій частині, повідомляє Nikopolnews. Інцидент стався сьогодні, 23 серпня вранці.

Мова йде про невеликий “літник”, розташований між магазином «Продукти-24» і колишнім кафе «Нікіта» в старій частині.

Nikopolnews поспілкувався з героєм, який попросив не вказувати його імені. Хлопець повідомив, що раніше працював газорятівником.

Він розповів, що, перебуваючи неподалік від зазначеного закладу, побачив полум’я, і відразу ж кинувся до літника. Осередок займання знаходився на газовій плиті, де як раз щось варилося чи смажилося. Полум’я вже почало поширюватися далі. Чоловік, як і годиться, відразу зателефонував у службу порятунку «101», але чекати приїзду МНС-ників не став, а взявся за справу сам. При цьому серйозно ризикуючи, адже поруч знаходився газовий балон.

Він попросив відійти всіх, хто був поблизу, взяв вогнегасник і почав боротися з вогнем. У нього це вийшло. До приїзду рятувальників пожежа була ліквідована.

Обійшлося без постраждалих і серйозних майнових збитків – завдяки небайдужості. Але дотримання техніки безпеки в даному вуличному закладі викликає питання.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Біля Нікополя 93-річний дідусь обгорів, намагаючись загасити пожежу – стан тяжкий

В Олексіївці пожежа забрала життя людини

Біля Нікополя сталася пожежа в екосистемі (відео)

To Top