У Нікополі помер екс-депутат і кандидат на посаду міського голови (фото)

У Нікополі помер екс-депутат міської та обласної рад, людина, яка неодноразово балотувалася на пост міського голови, але так і не отримала цю посаду. Сумну новину повідомила пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

На 73 році життя перестало битися серце Борисова Анатолія Трохимовича.

Анатолій Трохимович Борисов народився 10 травня 1949 року в Нікополі в сім’ї робітника. У 1972 році закінчив Дніпропетровський металургійний інститут, мав дві вищі освіти за фахом інженера-металурга і інженера-економіста. З 1972-го до 1974-й рр. проходив дійсну військову службу командиром танкового взводу.

З 1974-го до 2006-й рр. працював на Нікопольському заводі феросплавів. Пройшов шлях від плавильщика до директора за напрямком.

Неодноразово обирався депутатом Нікопольської міської ради, а в 1990-1995 рр. був депутатом Дніпропетровської обласної ради.

У 1997 році брав участь у виборах міського голови Нікополя і вважався фаворитом, але несподівано програв молодому і мало кому відомому тоді військовослужбовцю Сергію Старуну. Не пощастило Анатолію Борисову на виборах і пізніше.

Нагороджений вищою відзнакою обласної державної адміністрації – знаком «За розвиток регіону», удостоєний почесного звання «Заслужений працівник промислової України».

Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Віталій Журавльов – що в декларації у можливого нового зама міського голови Нікополя

У Нікополі помер майор запасу – ветеран АТО (фото)

У Нікополі обрали голову Наглядової ради водоканалу

To Top