Квартири на продаж у Дніпрі

Допомога українцям
894
894

У Нікополі поранено чоловіка, сталися пожежі: поліція про наслідки обстрілів району за добу

У Нікополі поранено чоловіка, сталися пожежі: поліція про наслідки обстрілів району за добу

Поліція розповіла про наслідки ворожих обстрілів у Нікополі і районі за добу. На жаль, не обійшлося без поранених і руйнувань.

Внаслідок артилерійського обстрілу Нікополя поранено 66-річного чоловіка: поліція задокументувала наслідки ворожих атак, передає з посиланням на правоохоронців Nikopolnews

Впродовж доби 31 травня ворог атакував місто Нікополь, Червоногригорівську, Марганецьку та Покровську громаду Нікопольського району.

Від ворожих ударів зі ствольної артилерії та FPV-дронів пошкоджено багатоквартирні будинки, приватна оселя, нежитлові будівлі, господарчі споруди, гараж, автомобілі.

Російські воєнні злочини документуються в рамках кримінальних проваджень, відкритих за ч.1 ст.438 Кримінального кодексу України.

Фото наслідків обстрілів у Нікополі

photo 2025 06 01 10 32 06 (2)

photo 2025 06 01 10 32 06 (3)

photo 2025 06 01 10 32 06

Ще новини Нікопольщини: Ворог обстріляв багатоповерхівку і підприємство у місті Нікополь, вдарив по Синельниківському і Павлоградському районам – поліція

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу