У Нікополі проходить опитування підприємців: як взяти участь

У Нікополі 10 серпня розпочалося опитування підприємців щодо їхнього бачення функціонування онлайн Платформи для підтримки і розвитку місцевого бізнесу. Опитування триватиме до 16 серпня 2021 року, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Нікопольської міської ради.

Якщо ви підприємець й хочете нового розвитку своїх можливостей, не байдужі до  інновацій в бізнесі, скористайтесь цією можливістю й заповніть анонімну анкету за посиланням https://forms.gle/vNkcGTAUvnjFhUeK8, – звертаються до підприємців у міськраді.

Опитування  організовано  в рамках проєкту «Впровадження сучасних digital-технологій на розвиток та підтримку МСП в м. Нікополь», який спільно реалізують Нікопольська міська рада та ГО «Агенція регіонального розвитку громад». Проєкт має на меті підтримати малий та середній бізнес  м. Нікополя під час та після пандемії COVID-19 через впровадження  digital-інструментів і нових онлайн можливостей для його розвитку.

Проєкт є складовою частиною ініціативи «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується в Україні німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

З додаткових питань просять звертатись в ГО «АРРГ» за телефоном +380987123918 або за ел.адресою:  nard.lika19@gmail.com

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стало відомо, хто з підприємців Нікополя отримає 40 тисяч із бюджету

Поліція Нікополя запрошує на роботу: вакансії і вимоги

У Нікополі скликають сесію міської ради: що розглянуть

To Top