Стало відомо, хто з підприємців Нікополя отримає 40 тисяч із бюджету

У Нікополі визначено переможця конкурсу бізнес-проєктів, передає Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу Нікопольської міської ради.

26 липня 2021 року конкурсна комісія з проведення  конкурсу бізнес-проєктів (планів) по створенню/розширенню підприємництва у Нікополі провела засідання, де переможцем визначено Марію Дубинську.

Цьогоріч на конкурс надійшов бізнес-проєкт від 1 претендента. На засіданні комісії Марія представила свій проєкт у формі презентації. Проєкт «Добра Ласка» передбачає придбання УЗД апарату для ветеринарної справи. В ході презентацій члени конкурсної комісії уточнювали у претендента наявність власних заощаджень та потребу в нестачі фінансування та реалізації свого проекту,  ставили питання стосовно соціальної спрямованості, строків окупності, тощо.

До бізнес планів є певні вимоги – індивідуальність, соціальне значення, практичність для міста Нікополя. Комісія проголосувала по всім визначеним критеріям.

Фінансову підтримку для реалізації бізнес-проєкту за рахунок коштів міського бюджету відповідно Програми малого та середнього підприємництва в м.Нікополі на 2021-2023 роки визначено в розмірі 40 000 грн.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Підприємців Нікополя просять заповнити анкету

Стало відомо, хто претендує на посаду директора краєзнавчого музею Нікополя

У Нікополі виділять з бюджету допомогу держпідприємству для усунення підтоплення на Новопавлівці

To Top