У Нікополі виділять з бюджету допомогу держпідприємству для усунення підтоплення на Новопавлівці

Як повідомляв раніше Nikopolnews, Нікопольське управління захисних масивів дніпровських водосховищ, яке знаходиться на балансі у держави і має фінансуватися з державного бюджету, через брак коштів звернулося до місцевої влади Нікополя з проханням про виділення субвенції.

Розглянувши лист начальника Нікопольського управління  захисних масивів дніпровських водосховищ міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ державного агентства водних ресурсів України Гаврилок В. від 15 червня 2021 року, з метою недопущення  руйнування більше 300 будинків в наслідок підняття до критичної відмітки рівню ґрунтових вод на житловому масиві Новопавлівка, що може привести до катастрофічних наслідків, відповідно до статті 85 Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Нікопольська міська рада вирішила затвердити Програму «Сприяння Нікопольському управлінню захисних масивів дніпровських водосховищ міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ державного агентства водних ресурсів України на 2021 рік».

Про це повідомляється на офіційному сайті Нікопольської міської ради.

Згідно прийнятому рішенню державна установа отримає з бюджету 300 000 гривень.

Ці кошти будуть спрямовані на придбання запасних частин та матеріалів до компресорів 305ВП-30/8  (головки циліндрів, поршня, вкладиші, кільця, клапани, проміжні холодильники, станція масляна-лубрікатор тощо)

Буде проведено ремонт компресорів 305ВП-30/8 та 2ВМ4-27/9 старої Нікопольської компресорної станції, що дозволить суттєво збільшити кількість і тиск повітря у системі і покращити роботу дренажних свердловин. Це, в свою чергу, сприятиме зниженню рівня ґрунтових вод на території Новопавлівки.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі можуть піти під землю 300 будинків: держпідприємство просить грошей у міста (відео)

На Нікопольщині з бюджету за газ безпідставно сплатили чверть мільйона гривень

To Top