У Нікополі шахрай, який зняв чужу зарплату, отримав вирок суду

За участю прокурора Нікопольської окружної прокуратури в Нікопольському міськрайонному суді розглянуто кримінальне провадження відносно чоловіка, який вчинив шахрайство в приміщенні банку. Про це Nikopolnews повідомили у прес-службі Нікопольської окружної прокуратури.

Так, обвинувачений в квітні 2021 року у приміщенні відділення одного з банків в м. Нікополь підійшов до головного економіста та надавши їй паспорт громадянина України на ім`я іншої особи, представившись його ім`ям, зробив заявку на отримання заробітної банківської картки. При цьому працівник банку була впевнена, що надає картку власнику паспорта громадянина України. Після чого обвинувачений, отримавши банківську картку, залишив приміщення відділення банку. Через день, скориставшись банківською карткою виданою раніше, звернувся до головного економіста банку, яка виписала квитанцію на отримання грошових коштів у касі відділення банку на суму 2 500 грн.

Вироком Нікопольського міськрайонного суду чоловіка визнано винуватим у пред`явленому йому обвинуваченні за ч. 1 ст. 190 КК України і призначено покарання у виді обмеження волі на строк 1 рік.

На підставі ст. 75 КК України чоловіка звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Подробиці затримання шахрая у Нікополі

Хіти

To Top