У Нікополі відремонтують систему водовідведення на Електрометалургів

У Нікополі по вулиці Електрометалургів відремонтують систему водовідведення, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ДнепрNews.

Управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства Нікопольської міської ради направить 250 тисяч гривень на ремонт системи водовідведення.

Відповідно до тендерної документації, на вулиці Електрометалургів пройдуть роботи з ліквідації підтоплення шляхопроводу та ремонту системи водовідведення. На ділянці до кінця року укладуть цементобетонне покриття  і металеву сітку, а також поставлять металеве огородження з поручнями.

У тендері взяли участь компанія “Б. К. Будсервіс” та підприємець Костянтин Савостьянов. Спочатку тендер виграв Савостьянов, однак комісія відхилила його пропозицію, оскільки в учасника немає необхідної техніки для виконання робіт.

Таким чином, переможцем визнали компанію “Б. К. Будсервіс”.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, товариство з обмеженою відповідальністю “Б. К. Будсервіс” було зареєстровано 17 лютого 2020 року по вул. Електрометалургів, 21 в Нікополі. Розмір статутного капіталу – 1000 грн. Основний вид діяльності – будівництво трубопроводів. Керує підприємством Артем Ляшенко. Компанія отримала 23 підряду на загальну суму 10,6 млн грн. Всі підряди від управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства Нікопольської міської ради.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі кладуть рулонний газон на Каштановій і відремонтують систему поливу

У Нікополі витратять 400 тисяч на ремонт скверів

У Нікополі відремонтують спортшколу: ціна питання – 15 мільйонів гривень

Хіти

To Top