У Нікополі винесли вирок чоловіку, який підстрелив кота

У Нікополі 6 квітня судили чоловіка, який підстрелив кота. І не залишився безкарним. Його притягнули до відповідальності за статтею за жорстоке поводження з тваринами. Про це Nikopolnews дізнався з Єдиного реєстру судових рішень.

В матеріалах справи повідомляється, що чоловік – раніше не судимий, не одружений, не має на утриманні неповнолітніх дітей, не перебуває на обліку у нарколога та психіатра, працює трактористом у ПК «Дніпровський», раніше не судимий, 10 лютого цього року перебував на території власного домоволодіння, де раптом помітив сусідського кота.

З метою захисту своїх домашніх тварин від агресивних (!), на його думку, дій кота, чоловік вирішив завдати останньому тілесні ушкодження. Реалізуючи злочинний умисел, він взяв пневматичну гвинтівку «Remington r EXPRESS HUNTER NR27» і вистрілив у кота, в результаті чого той отримав проникаюче поранення правої лапи і став інвалідом.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України, як жорстоке поводження з тваринами, вчинене умисно і як таке, що призвело до інвалідності.

Прокурор просив суд розглянути справу у спрощеному порядку без проведення судового розгляду, і його прохання було задоволено. Постраждала сторона (господиня кота) проти цього не заперечувала.

Стрілець свою провину повністю визнав і щиро розкаявся. Суд врахував усі пом’якшуючі обставини і призначив чоловікові покарання у вигляді штрафу. Згідно з рішенням від 6 квітня 2021 року, визнаний винним у скоєнні кримінального злочину має заплатити штраф у розмірі 17 000 гривень. А також компенсувати державі 3 269 гривень, витрачені на проведення експертизи.

У Нікополі чоловік, що поцупив дорожні знаки, відпрацює свою провину

To Top