[:ru]В Никополе угнали автомобиль MITSUBISHI. Помогите найти![:ua]У Нікополі викрали автомобіль MITSUBISHI. Допоможіть знайти![:]

[:ru]В Никополе был угнан автомобиль MITSUBISHI PAJERO SPORT 2000 года выпуска. Владельцы просят помощи в поисках. Соответствующее объявление они разместили в социальной сети, передает Nikopolnews.

Автомобиль (госномер АЕ4831ОВ) был угнан два дня назад из гаража частного сектора в районе остановки Постышева на Лапинке.

Особая примета машины – на багажнике есть повреждения.

Полиция два дня бездействует и машину не ищут! Пожалуйста, может у кого-то на днях сняли гараж, или заметите на стоянке или у соседей, прошу сообщить по номеру 0507452644 или в личные сообщения. Буду благодарна за любую информацию! И, может, кто-то подскажет, куда обратиться, чтобы полиция все-таки начала работать, так как в такой ситуации впервые, и не знаю что делать! – написала владелица авто Евгения Александровна.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

Треш біля Томаківки: зловмисник напав на чоловіка, забрав його авто і врізався в дерево, тікаючи від поліції

 

 

[:ua]У Нікополі було викрадено автомобіль MITSUBISHI PAJERO SPORT 2000 року випуску. Власники просять допомоги у пошуках. Відповідне оголошення вони розмістили в соціальній мережі, передає Nikopolnews.

Автомобіль (держномер АЕ4831ОВ) був викрадений два дні тому з гаража приватного сектору в районі зупинки Постишева на Лапинці.

Особлива прикмета машини – на багажнику є пошкодження.

Поліція два дні не діє і машину не шукають! Будь ласка, може в когось днями зняли гараж, або помітите на стоянці або у сусідів, прошу повідомити за номером 0507452644, або в особисті повідомлення. Буду вдячна за будь-яку інформацію! І, може, хтось підкаже, куди звернутися, щоб поліція все-таки почала працювати, так як в такій ситуації вперше, і не знаю що робити! – написала власниця авто Євгенія Олександрівна.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Треш біля Томаківки: зловмисник напавши на чоловіка, забравши його авто і врізався в дерево, тікаючи від поліції

 

 

[:]

To Top