[:ru]В Никополе закупят люков на четверть миллиона[:ua]У Нікополі закуплять люків на чверть мільйона[:]

[:ru]В Никополе закупят крышки люков для проезжей части в сборе. Об этом Nikopolnews узнал на сайте государственных закупок Прозоро, где размещен соответствующий тендер.

Тендер появился на Прозоро 23 июля. Заказчиком выступает управление благоустройства, инфраструктуры и коммунального хозяйства в лице Всеволода Зинченко. Из бюджета города на закупку крышек люков выделят 250 000 гривен. Сумма не уменьшилась в ходе торгов, поскольку торгов не было. Договор с подрядчиком заключат напрямую – была применена переговорная процедура.

Глава тендерного комитета Всеволод Зинченко объяснил это тем, что тендер на закупку люков отменялся дважды из-за отсутствия желающих поучаствовать в торгах. В третий раз решили применить переговорную процедуру.

За 250 000 гривен продавец поставит Никополю 297 крышек люков. Согласно условиям тендера, это должно произойти до 31 декабря 2021 года.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

У Нікополі для початкової школи придбають меблів на мільйон

Ліфт за мільйон для виконкому Нікополя: оголосили новий тендер після двох скасувань

На Нікопольщині з бюджету за газ безпідставно сплатили чверть мільйона гривень[:ua]У Нікополі закуплять кришки люків для проїзної частини в зборі. Про це Nikopolnews дізнався на сайті державних закупівель Прозоро, де розміщений відповідний тендер.

Тендер з’явився на Прозоро 23 липня. Замовником виступає управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства в особі Всеволода Зінченко. З бюджету міста на закупівлю кришок люків виділять 250 000 гривень. Сума не зменшилася в ході торгів, оскільки торгів не було. Договір з підрядником укладуть напряму – була застосована переговорна процедура.

Голова тендерного комітету Всеволод Зінченко пояснив це тим, що тендер на закупівлю люків скасовувався двічі через відсутність бажаючих взяти участь у торгах. В третій раз вирішили застосувати переговорну процедуру.

За 250 000 гривень продавець поставить Нікополю 297 кришок люків. Згідно з умовами тендеру, це повинно відбутися до 31 грудня 2021 року.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі для початкової школи придбають меблів на мільйон

Ліфт за мільйон для виконкому Нікополя: оголосили новий тендер після двох скасувань

На Нікопольщині з бюджету за газ безпідставно сплатили чверть мільйона гривень[:]

To Top