У Нікополі знесуть 40 аварійних дерев (відео)

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Нікополі 5 жовтня почали зносити дерева на вулиці Героїв Чорнобиля. Роботи продовжувалися і сьогодні, інформує пресслужба Нікопольської міської ради.

На ділянці дороги Н-23 на вулиці Героїв Чорнобиля працівники КП «Міські автомобільні дороги-1» проводять планові роботи з видалення аварійно-небезпечних дерев, які ростуть у безпосередній близькості до автомобільної дороги. Ці дерева фактично нависають над проїжджою частиною і під час сильних поривів вітру можуть не тільки пошкодити електропроводи або впасти на дорогу і перекрити рух автотранспорту, а ще й становити серйозну небезпеку як для автівок, так і самих водіїв, – зазначають у пресслужбі.

Тому було прийнято рішення ліквідувати ці старі аварійні дерева.

Для того, щоб почати видалення цих дерев, було проведено комісійне обстеження, які саме дерева потребують видалення, і для проведення даного виду робіт є всі необхідні дозвільні документи, – розповідає начальник відділу екології НМР Наталя Топчій. – Всього буде видалено 40 аварійних дерев. Також виконавчими органами прийнято рішення щодо розробки проєкту по заміні старих дерев на нові, який планується виконати наступного року.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Аварийная служба Никополя: как позвонить и по каким вопросам

Призначення Журавльова замом мера, новий стадіон, МЕРЕ – сесія у Нікополі 24 вересня (фото, відео)

Где в Никополе пройти флюорографию при подозрении на пневмонию (видео)

 

To Top