Нікополь

У Варшаві зала стоячи скандувала «Ук-ра-їна», коли співали вокалістки з Нікополя (відео)

У Варшаві зала стоячи скандувала «Ук-ра-їна», коли співали вокалістки з Нікополя (відео)

Вокалістки з Нікополя довели до сліз глядачів у Польщі, де вони виступили у рамках Всепольської акції на підтримку України. Вразили своїм співом поляків випускниці зразкової вокальної студії «РінСен» Ірина Раєвська і Євгенія Бериславець. Про це повідомляється на сторінці Нікопольського будинку дитячої і юнацької творчості, передає Nikopolnews.

Зазначається, що після відбіркового конкурсу до Варшави з’їхалися українські та польські артисти. Дівчата з Нікополя – Раєвська Ірина та Євгенія Бреславець – солістки ансамблю «РінСен» Будинку дитячої та юнацької творчості вийшли на сцену з піснею «Київська Русь».

На словах: «В нас ніхто не відніме свободи і своїх не нав’яже знамен» Євгенія не змогла стримати сліз … Вони обнялися з Іриною і, підтримуючи одна одну, доспівали пісню. Зала стоячи скандувала: «У–кра–ї–на!».

Аплодисменти не стихали декілька хвилин.

Ця пісня, наче написана сьогодні, схвилювала глядачів своєю щирістю … А наші дівчата – відкритістю та любов’ю до нашої України! Любі нікопольці, послухайте цю пісню, разом з нами розділіть велике піднесення та гордість за наш народ! – звертаються до земляків у БДЮТ.

А ще у пісні є такі слова:

“Нашу землю топтали, народи
Давні-ближні, казали: Своя!
І забрали без всякої згоди
Наше Богом нам дане ім’я”
Написані вони досить давно, але сьогодні ми як ніколи добре розуміємо їх суть…

“Київська Русь” у виконанні солісток “РінСен” – відео нижче

9-річний хлопчик з Нікополя віддав ЗСУ усі свої заощадження і написав зворушливого листа

Оксана Бурова з Нікополя виграла Кубок Польщі зі скелелазіння

To Top