Про наслідки обстрілів Нікопольщини, Павлограда і Синельниківщини за минулу добу розповіли у поліції.
Вдень та вночі ворожа армія завдавала ударів по Дніпропетровщині: на місцях атак працюють слідчо-оперативні групи поліції, – йдеться у повідомленні правоохоронців, передає Nikopolnews
Наслідки обстрілів Нікопольщини, Павлограда і Синельниківщини
Загалом за добу під прицілом ворога були міста Нікополь, Марганець, Червоногригорівська, Марганецька та Покровська сільська територіальна громада. Унаслідок нічної ворожої атаки безпілотниками у Павлограді пошкоджено підприємство та господарча будівля. Також ворог поцілив дроном-камікадзе по автомобілю у Синельниківському районі.
Зокрема, 21 травня окупанти завдали майже чотири десятки ударів по цивільних об’єктах Нікопольського району. Били дронами-камікадзе, БпЛА та важкою артилерією. Чергові частини поліції опрацювали понад тридцять повідомлень про обстріли. Внаслідок влучань пошкоджено адмінбудівлю, приватні оселі та господарські споруди. В будівлях потрощено дахи та стіни, вилетіло віконне скло. Інформація про загиблих та постраждалих, на щастя, не надходила. Слідчі продовжують роботу на місцях атак та встановлюють остаточні наслідки влучань.
Фото наслідків ворожих атак
Ще новини Нікополя і району: Загинула жінка, багато постраждалих і руйнування: наслідки обстрілів Дніпропетровщини