В одній із шкіл Нікополя регулярно пропадає техніка – соцмережі

В Нікопольській середній загальноосвітній школі №20 регулярно пропадає техніка. Про це розповіла мати одного з учнів Яна Тітова в Фейсбук-співтоваристві “Бацьки SOS”, передає Nikopolnews.

За словами Яни Титової, за останній місяць з класу, де вчиться її дитина, зникли ноутбук і телевізор. Техніка була придбана за кошти батьків.

31 серпня у нашому класі вкрали ноутбук. 25 вересня викрали телевізор. Викликали поліцію. Поліція навіть не викликала експерта. Склали папірець і поїхали. У школі крадіжки відбуваються регулярно. Практично щомісяця. З охорони нічні сторожі-пенсіонери. Сигналізації немає. Зі слів директора, вона подає заявку у відділ освіти, їй приходить відповідь «Немає фінансування». Поліція не діє. Влада міста теж. Директор теж. Що робити батькам у такій ситуації? До кого звертатися? – запитує жінка.

Телевізор купили батьки. І всі вкрадені телевізори раніше були куплені за рахунок батьків, – додає вона.

Також Яна Тітова уточнила в коментарях, що під час крадіжки ноутбука з вахти пропадав ключ від класного кабінету. А телевізор невідомі вкрали, зрізавши решітки і відкривши вікно.

Пост, опублікований сьогодні, набрав вже майже 200 коментарів. Багато хто з коментаторів радять нічого не купувати у школу. Деякі висловлюють думку, що організована злочинна схема.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Дніпропетровщина перейшла до помаранчевої зони

Школи Нікополя отримують нові меблі

У Нікополі чоловік обікрав 3 дитячі садочки і 4 школи – його відправили за грати

 

 

Хіти

To Top