Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
3874
3874

Рівень водосховища в районі Нікополя станом на ранок 8 червня впав до 13,05 м – Укргідроенерго

Рівень водосховища в районі Нікополя станом на ранок 8 червня впав до 13,05 м - Укргідроенерго

Рівень Каховського водосховища в районі Нікополя станом на 08:00 8 червня становить 13,05 м. Про це повідомляє Укргідроенерго, передає Nikopolnews.

За добу рівень води у Каховському водосховищі зменшився майже на метр.

На даний час продовжуються руйнування водозливної греблі, земляної вставки між будівлею станції та шлюзом.

Укргідроенерго спільно з Укренерго для подальшої збалансованої роботи енергосистеми опрацьовують можливі сценарії з урахуванням наслідків руйнування Каховської гідроелектростанції. Зокрема, для зменшення підтоплень коригується режим роботи гідроелектростанцій та накопичується вода вище Каховської ГЕС у інших водосховищах Дніпровського каскаду.

Чи можна повернути нормальний рівень водосховища в районі Нікополя

Укргідроенерго спільно з проєктним інститутом Укргідропроєкт опрацьовується проєкт зведення перемички (перекриття) Каховського водосховища для відновлення рівня води до проєктної позначки до підриву. Готується перелік першочергових завдань та робіт.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли: Як Кривий Ріг вирішуватиме проблему з водою, коли перекачування із Каховського водосховища стане неможливим

А також, що Спрацювання Каховського водосховища очікується впродовж наступних 4 днів від моменту руйнування дамби – Укргідроенерго

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×