Вбивця на волі: 3 роки з дня загибелі Лізи Корешникової у Нікополі

Три роки тому початок липня у Нікополі затьмарився жорстоким убивством 13-річної дівчинки Лізи Корешникової. Це були страшні дні для всього міста, не кажучи вже про рідних і близьких дитини…

Приблизно після обіду 4 липня 2018 року в місцевих пабликах, в тому числі і Nikopolnews, почали з’являтися повідомлення про те, що зникла дівчинка. Не повернулася з табору «Великий Луг», куди вона ходила провідувати подругу. Зв’язок з Лізою перервався. Рідні благали всіх небайдужих допомогти з пошуками.

Багато хто тоді писав, що дівчинка, напевно, просто загуляла. Як це часто буває з підлітками. Мовляв, погуляє і повернеться.

Але ні. Вона не повернулася.

5 липня вранці Лізу Корешникову знайшли мертвою неподалік від табору «Великий Луг». До автобусної зупинки вона не дійшла зовсім трохи, на жаль, зустрівши на своєму шляху жорстокого вбивцю. Він завдав дівчинці шість ножових поранень.

Тіло дитини знайшли серед заростей у воді. Спочатку помітили кепку Лізи, а потім троюрідний брат дівчинки виявив і її саму.

7 липня 13-річну Єлизавету Корешникову поховали. Попрощатися з нею тоді прийшло дуже багато людей – в тому числі і однокласники. В цьому році вони – випускники. А Лізи – немає і ніколи не буде. Залишилися тільки фото і пам’ять. І незагоєна рана в серцях рідних.

Ліза зі старшою сестрою. Знайомі кажуть, що вона була дуже світлою і доброю людиною

Вбивцю дівчинки так і не знайшли. У перші два роки кожен новий начальник поліції Нікополя серед найголовніших своїх завдань називав розкриття цього страшного злочину. Але… Він досі не розкритий. І останнім часом про це мовчать.

У січні 2020 року Nikopolnews повідомляв про те, що в черговий раз закінчився строк досудового розслідування по справі вбивства Лізи Корешникової. Тоді його продовжили ще на 18 місяців, і ось 4 червня 2021 року він закінчився знову.

Чи продовжили строк досудового розслідування тепер, нам невідомо. Сподіваємося, що так і що вбивцю знайдуть. Хоча надії на це все менше…

Світла пам’ять світлій дівчинці! Співчуття.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Зниклу у Нікополі 15-річну Анастасію Карнаух знайшли мертвою – поліція

Чорна субота. Як у Нікополі шукали і знайшли 15-річну Настю (відео)

«Я не хотів». Подробиці загибелі 15-річної Насті в Нікополі

 

 

To Top