[:ru]”Ударил в бок и скрылся”: возле Никополя случилось ДТП, разыскивается участник аварии[:ua]«Ударив у бік і втік»: біля Нікополя сталася ДТП, розшукується учасник аварії[:]

[:ru]Возле Никополя 15 апреля произошло ДТП, которое могло закончиться трагически, если бы не банальное везенье. Об аварии Nikopolnews сообщил никопольчанин по имени Андрей. В пострадавшей машине были его родители. Они чудом остались живы. Парень разыскивает второго участника ДТП.

Как рассказал нам Андрей, ДТП случилось почти в том же месте, где 30 мая прошлого года в результате смертельной аварии погибла молодая семейная пара, которая ехала с ребенком в Днепр, – а именно, возле Пятаковой балки и села Приднепровское.

Вчера, 15 апреля родители Андрея тоже ехали по трассе в сторону Днепра. Они двигались на автомобиле Чери Амулет. Примерно в 17:50 на повороте им на «встречку» вылетел автомобиль, который зацепил их, ударив в бок. В результате этого Чери Амулет вынесло на обочину. К счастью, повреждения получило только железо.

По словам пострадавших, автомобиль, который ехал в сторону Никополя, двигался на очень большой скорости. После столкновения он не остановился и скрылся с места происшествия. Люди не успели даже рассмотреть марку автомобиля. Запомнили только, что он был либо голубого, либо серого цвета.

На место аварии вызвали полицию, был составлен протокол.

Если вы стали очевидцем этого ДТП, а особенно если у вас есть запись с видеорегистратора, большая просьба связаться с Андреем по телефону +380667158002. Нарушителей нужно привлекать к ответственности, чтобы не повторялись трагедии…

В Никополе пострадавший в смертельном ДТП разыскивает очевидцев[:ua]Біля Нікополя 15 квітня сталася ДТП, яка могла закінчитися трагічно, якби не банальне везіння. Про аварію Nikopolnews повідомив нікополець на ім’я Андрій. У постраждалої машині були його батьки. Вони дивом залишилися живі. Хлопець розшукує другого учасника ДТП.

Як розповів нам Андрій, ДТП сталася майже в тому ж місці, де 30 травня минулого року в результаті смертельної аварії загинула молода сімейна пара, яка їхала з дитиною в Дніпро, – а саме, біля П’ятакової балки і села Придніпровське.

Вчора, 15 квітня батьки Андрія теж їхали по трасі в бік Дніпра. Вони рухалися на автомобілі Чері Амулет. Приблизно о 17:50 на повороті їм на зустріч вилетів автомобіль, який зачепив їх, вдаривши в бік. В результаті цього Чері Амулет винесло на узбіччя. На щастя, пошкодження отримале тільки залізо.

За словами постраждалих, автомобіль, який їхав у бік Нікополя, рухався на дуже великій швидкості. Після зіткнення водій не зупинився і втік з місця події. Люди не встигли навіть розглянути марку автомобіля. Запам’ятали тільки, що він був або блакитного або сірого кольору.

На місце аварії викликали поліцію, був складений протокол.

Якщо ви стали очевидцем цієї ДТП, а особливо якщо у вас є запис з відеореєстратора, велике прохання зв’язатися з Андрієм по телефону +380667158002. Порушників треба притягувати до відповідальності, щоб не повторювалися трагедії…

У Нікополі потерпілий у смертельній ДТП розшукує очевидців[:]

To Top