Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2114
2114

«Вдень ворог обстріляв Нікополь, будьте обережні вночі» – Євген Євтушенко

«Вдень ворог обстріляв Нікополь, будьте обережні вночі» - Євген Євтушенко

Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко розповів про те, як пройшов день 19 вересня у районі, і зробив попередження щодо прийдешньої ночі, передає Nikopolnews. За його словами, вдень ворог обстріляв Нікополь.

Євтушенко нагадав, що вночі окупанти обстріляли місто Нікополь і територію Марганецької ТГ. Пошкоджено будинки, автомобілі, лінії електромережі. Люди не постраждали.

Вдень окупанти знову здійснили артилерійський обстріл міста Нікополь. Пошкоджено спорткомплекс, приватний будинок, лінію електромережі. Люди, на щастя, теж не постраждали.

В межах інших територій району доба минула без надзвичайних ситуацій.

Також Євген Євтушенко оприлюднив світлину, зроблену у селі Добра Надія Марганецької громади.

«Вдень ворог обстріляв Нікополь, будьте обережні вночі» - Євген Євтушенко

Село з його мешканцями зазнало обстрілу осколково-шрапнельними боеприпасами. В артилерійському снаряді калібру 152 мм міститься біля п’яти тисяч подібних елементів, кожен з яких може стати причиною смерті. Будьте уважні та не ігноруйте повідомлення по загрозу артилерійського обстрілу! – закликав Євтушенко.

Сьогодні прошу жителів прибережних міст, сіл та селищ провести ніч в сховищі, або скористатись правилом двох стін. Попри все, бажаю вам спокійної ночі, а ворогам справедливого покарання! – додав начальник РВА.

Ворог обстрілював мирних мешканців Нікополя шрапнеллю – сумні підсумки дня від Євгена Євтушенко

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×