Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
4126
4126

Нікопольцям повідомили про старт програми відновлення житла з 10 травня

Нікопольцям повідомили про старт програми відновлення житла з 10 травня

Нікопольцям повідомили про старт програми відновлення житла. Офіційну інформацію оприлюднила пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Сьогодні стартувала дія програми «єВідновлення», в рамках якої люди, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть отримати компенсацію.

Мова йде про такі ремонтні роботи, як заміна вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

За даними обласних військових адміністрацій, з 24 лютого 2022 року в Україні було зруйновано або пошкоджено майже 18,5 тисяч багатоповерхових житлових будинків та понад 142 тисячі приватних садиб. У рамках єВідновлення сконцентруємось на відновленні житлових будинків, які мають незначні пошкодження. Для того, щоб це можна було зробити якнайшвидше, послугу єВідновлення максимально цифровізували та спростили для громадян, – розповів Олександр Кубраков.

Скористатись послугою зможуть всі громадяни України, чиє житло було пошкоджено внаслідок бойових дій і підлягає відновленню.

Стартувала програма відновлення житла: як отримати компенсацію

  • Подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно в застосунку Дія.
  • Відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми (Монобанк, ПриватБанк, Сенс Банк, А-Банк, ПУМБ).
  • Після цього слід подати заяву на компенсацію в Дії.

Сума допомоги розраховуватиметься на основі ухваленого Урядом чек-листа. Він, як і сам порядок надання допомоги, доступний за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/381-2023-%D0%BF#Text

Більш детальної інформація – тут: https://erecovery.diia.gov.ua

Як отримати компенсацію за зруйноване житло: інфографіка

Нікопольцям повідомили про старт програми відновлення житла з 10 травня

Ще новини Нікополя і регіону: Мешканці прифронтових громад Дніпропетровщини отримають допомогу для відновлення житла: що відомо

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×