Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1712
1712

Вода у Нікополі не подорожчала з 1 липня – НКРЕКП скасувала своє рішення

Вода у Нікополі не подорожчала з 1 липня – НКРЕКП скасувала своє рішення

Вода у Нікополі не подорожчала з 1 липня, повідомляє Nikopolnews. Відповідна інформація з’явилася сьогодні на сайті регулятора, її підтвердили і у КП «Нікопольводоканал».

НКРЕКП скасувала рішення про збільшення тарифів на воду для 34 водоканалів України, у тому числі і для водоканалу Нікополя. Тож тариф на воду у Нікополі поки що залишається старий, а саме:

  • Водопостачання 13,860 грн.
  • Водовідведення: 19,764 грн.
  • Разом: 33,624 грн.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під час свого позачергового засідання скасувала рішення від 29 червня 2023 року щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

Згідно з цим рішенням тарифи на послуги 34 водоканалів з 1 липня 2023 року мали зрости в середньому на 32%.

Регулятор розпочинає консультації з Кабінетом Міністрів України та всіма зацікавленими сторонами задля напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з Державного бюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів.

Зокрема, Голова НКРЕКП К. Ущаповський зазначив:

«Верховний Головнокомандувач в період воєнного стану висловився проти рішення про перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, що є самодостатньою підставою для скасування прийнятого Регулятором рішення. Крім цього, Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності проведення консультацій щодо такого рішення. У зв’язку з цим пропоную скасувати постанови від 29 червня 2023 року відповідно до переліку, який оприлюднений в проєкті рішення».

Ще новини Нікополя: Протягом 5 днів планують відновити водопостачання для всіх мешканців Нікополя

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×