Допомога українцям
1089
1089

Як пройшла ніч 23 квітня на Дніпропетровщині

Як пройшла ніч 23 квітня на Дніпропетровщині

Як пройшла ніч 23 квітня на Дніпропетровщині, розповіли очільники області Валентин Резніченко і Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Ніч з тривогою. Зараз все спокійно. Нехай ці святкові вихідні будуть тихими, сказав голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

В Дніпропетровській області все спокійно. Ніч минула без надзвичайних ситуацій, запевнив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Друзі, сьогодні Велика субота. День, що дарує передчуття світлої радості напередодні Великодня. Проведіть його з рідними та близькими в мирі й затишку. І подякуйте ЗСУ за те, що маєте можливість спокійно готуватися до найбільшого християнського свята, – додав голова облради.

 

Ворог завдав ракетного удару по Синельниківському району 22 квітня

Як пройшла ніч 22 квітня на Дніпропетровщині, розповів голова облради Лукашук

To Top
Пошук
e-mail
Важливі
Новини
Lite
Отримати допомогу
Радіо