Січеславська

Ворог завдав ракетного удару по Синельниківському району 22 квітня

155694 1 large

Ворог завдав ракетного удару по Синельниківському району 22 квітня, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, передає Nikopolnews.

Ракета влучила по будівлі із сільськогосподарською технікою в Синельниківському районі. В приміщенні вибило шибки, ушкоджено дах. На щастя, обійшлося без постраждалих. Жодних військових підрозділів там не було.

Ворог завдав ракетного удару по Синельниківському району 22 квітня

Ніяких «нацистів», вогневих точок чи бойових біомодефікованих гусей, – сказав з іронією Микола Лукашук.

І уточнив:

Це я до чого уточнюю. Сьогодні прочитав повідомлення агентства ТАСС. Пишуть, за даними міноборони рф, знищено до батальйона українських військових. Йдеться про вчорашній обстріл залізниці в Новомосковському районі.
Батальйон – це в середньому 500 осіб. А внаслідок вчорашнього обстрілу постраждало п‘ятеро людей. Провідники, які до військової справи не мають відношення.
То що сьогодні зробили окупанти в Синельниківському районі? Денацифікували добрива? Демілітаризували трактористів? Що потім розкаже їхня преса?
Це вам чергове нагадування про те, яке дно – російські ЗМІ. І про те, що собою являє російська армія. Обстрілюють населені пункти, мирне населення, а потім просто нагло брешуть.

photo 2022 04 22 13 19 01

Оновлено. По Дніпру завдано ракетного удару – Філатов

Вранці 18 квітня ворог обстріляв ракетами Дніпропетровщину

Ворог обстріляв околиці Дніпропетровщини 15 квітня – Микола Лукашук про те, як минув день

To Top