5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

468
468

ЗАЕС відвідав високопосадовець з росії – МЗС висловило протест

ЗАЕС відвідав високопосадовець з росії – МЗС висловило протест, повідомляє Енергоатом, передає Nikopolnews.

Міністерство закордонних справ України оприлюднило заяву щодо незаконного в’їзду чиновника адміністрації президента рф сергія кирієнка на тимчасово окуповану територію Запорізької області, а також його перебування на українському ядерному об’єкті – Запорізькій АЕС.

«Такі протиправні дії посадовців держави-агресора є черговим грубим порушенням міжнародного права та законодавства України. Цей крок кремля також демонструє повне ігнорування ним вимог трьох резолюцій Ради керуючих МАГАТЕ, які вимагають, щоб росія негайно вивела своїх військовослужбовців та інший персонал із Запорізької атомної електростанції, щоб українські компетентні установи могли відновити повний контроль над станцією та забезпечити ядерну і фізичну безпеку під час її експлуатації», – заявили в МЗС України.

У відомстві додали, що розраховують на дієві та ефективні зусилля держав – членів Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) і його Генерального директора Рафаеля Гроссі у протидії злочинам рф стосовно ядерних об’єктів України та цинічному нехтуванню діючих норм ядерної безпеки і захищеності.

Крім того, МЗС України закликало прискорити запровадження дієвих механізмів реагування на безупинні злочинні дії рф стосовно ядерних об’єктів в Україні, включаючи розширення санкцій проти російської державної корпорації «Росатом», афілійованих із нею компаній та інституцій, а також інших ключових гравців атомної енергетики росії.

«Окремо наголошуємо на нагальності опрацювання механізмів повного припинення співробітництва з рф у сфері ядерних технологій, а також обмеження прав і привілеїв російської федерації в МАГАТЕ», – зазначається в заяві МЗС України.

ЗАЕС відвідав високопосадовець з росії

ЗАЕС відвідав високопосадовець з росії – МЗС висловило протест

Як стало відомо, сьогодні, 28 грудня заступник голови адміністрації президента РФ Володимира Путіна і колишній глава “Росатому” Сергій Кирієнко відвідав захоплену окупантами Запорізьку АЕС.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив поплічник Росії, призначений представником “адміністрації” Запорізької області Володимир Рогов.

Чи вистачить росії ресурсів, щоб вести війну ще кілька років – директор Defense Express

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×