Жінка, що постраждала в автобусі у Нікополі, розповіла, чим завершилася резонансна історія

Як повідомляв раніше Nikopolnews, в кінці травня в автобусі №22 у Нікополі відбувся неприємний інцидент. Під час різкого гальмування транспортного засобу в салоні впала і отримала травми пасажирка.

Постраждала Інна Росличенко потрапила до лікарні зі струсом головного мозку та іншими травмами. Жінка публічно звернулася до громадськості з проханням допомогти їй відновити справедливість. За її словами, водій не надав їй допомогу після падіння, у нього навіть не було аптечки. Крім того, через відсутність проїзного квитка Інна не змогла отримати страховку.

Подія викликала великий резонанс. ЇЇ висвітлили не тільки місцеві, але і деякі всеукраїнські ЗМІ.

Через кілька днів Інна видалила свій пост у Фейсбуці і опублікувала новий. Вона повідомила, що справа зрушила з мертвої точки. Жінка подякувала громадськісті, журналістам, компанії “Інтерпайп”, а також міському голові Нікополя Олександру Саюку за увагу, підтримку і сприяння у вирішенні питання з оплатою лікування.

Спасибі всім велике за відгуки, теплі слова підтримки, які допомагають мені витримати всі перипетії мого стану. Ваші коментарі та підтримка громадськості допомогли мені. Перевізник пішов на контакт з моїм чоловіком, запропонував допомогу в лікуванні. Спасибі також адміністрації Інтерпайп Ремзавод за безпосередню участь та допомогу у вирішенні мого питання. Дякую меру Олександру Саюку за втручання, завдяки чому ця справа зрушила з “мертвої точки”. Спасибі ЗМІ та журналістам, які висвітлили цей випадок, – написала Інна Росличенко.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі в автобусі травмувалася жінка – потрібна допомога юриста

У Нікополі в автобусі травмувалася жінка. Розшукуються очевидці

 

To Top