Жоден мешканець Нікополя не побажав взяти участь в обстеженні пасажиропотоку у громадському транспорті

Мешканці Нікополя дуже активні в соцмережах, і кожен знає, як треба робити краще. А коли доходить до справ і до реальної можливості вплинути на життя міста – пасивність вражає.

На сьогоднішній день, 2 липня, жоден представник громадськості не виявив бажання взяти участь в обстеженні пасажиропотоку у міських автобусах. Принаймні, таку інформацію надає пресслужба Нікопольської міської ради, повідомляє Nikopolnews.

У пресслужбі інформують, що сьогодні відбулось перше навчання обліковців, які братимуть участь в обстеженні пасажиропотоку всіх міських автобусів. У навчанні взяли участь працівники виконкому на комунальних закладів міста.

Тут нагадують, що з 12 до 18 липня 2021 року планується проведення повного обстеження пасажиропотоку всіх міських автобусів.

Якщо ви маєте бажання долучитись до цього процесу, просять повідомити про це в термін не пізніше 7 липня 2021 року управління економіки, фінансів та міського бюджету Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, 3, каб. №30, тел. 0-800-504-105, електронна адреса: economika.nik@gmail.com.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі обстежать пасажиропоток в міських автобусах: запрошуються всі бажаючі

To Top