5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

13402
13402

“Вперше за довгий час ночували не у підвалі” – нікопольці про обстановку у місті

Після двохмісячного терору нікопольці трохи видихнули. Протягом останніх двох діб супротивник зменшив оберти атак. Як живе Нікополь у сурових реаліях війни, розповідають ті, хто залишився у ньому, передає NikopolNews.

Дякую нашим воїнам, трохи прижали цих нелюдей, зараз стало спокійніше, ділиться враженнями Тетяна Ревва.

"Вперше за довгий час ночували не у підвалі" - нікопольці про обстановку у місті

У серпні їй розгатили дах будинку, але жінка разом зі своїм чоловіком вирішили залишатися вдома.

У підвал ходимо, коли вже зовсім бахкає, але сьогодні вночі, наприклад, я спала у хаті, – ділиться Тетяна. – Нас, як постраждалих від обстрілів, записали на одержання гуманітарної допомоги. І вже не раз її видавали. Новий дах робимо власними силами. Поки тимчасовий. А потім вже треба щось капітальніше думати.

За повідомленнями влади, у Нікополі залишилася третина населення. Для неї комунальники підтримують чистоту у місті. Проводиться ямковий ремонт доріг. Не у повному обсязі, але працюють пошти, магазини, аптеки. Можна отримати допомогу від лікарів.

"Вперше за довгий час ночували не у підвалі" - нікопольці про обстановку у місті

Багато хто з тих, що залишилися, потребують гуманітарної допомоги. Наразі її видають уразливим верствам населення (пенсіонери, багатодітні родини, матері-одиначки, інваліди). Але є можливість звернутися до благодійних фондів за потребою, навіть якщо ви не підпадаєте під жодну з вищевказаних категорій.

"Вперше за довгий час ночували не у підвалі" - нікопольці про обстановку у місті

Людей на вулицях міста дуже мало. Нікопольці прилаштувалися до реалій і намагаються звести своє перебування на відкритому просторі до мінімуму. Але місто дихає, живе, з радістю читає новини з передової і з надією чекає поліпшення ситуації на нашій ділянці фронту.

Скільки залишилось нікопольців у місті, чи потрібно евакуюватися, як влада допомагає мешканцям – відповіді мера

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×