Звернення виконкому Нікополя до землекористувачів і власників нерухомого майна

У виконкомі Нікополя звернулися до землекористувачів і власників нерухомого майна, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на офіційний сайт Нікопольської міської ради.

Доводимо до відома мешканців міста (землекористувачів та власників нерухомого майна) про внесення суттєвих змін до ст. 120 Земельного кодексу України щодо переходу права на земельну ділянку у разі набуття права власності на об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), іншу будівлю або споруду), об’єкт незавершеного будівництва, що розміщені на ній, – йдеться в повідомленні.

Увагу громадян звертають на обов’язок набувача об’єкта нерухомого майна протягом 30 днів з дня державної реєстрації права власності на такий об’єкт звернутися до Нікопольської міської ради з клопотанням про передачу йому у власність або користування відповідної земельної ділянки. Зміни були внесені Законом України (від 02.02.2021р. № 1174-IX), який опублікований 28.09.2021р. і набирає чинності через місяць після опублікування, а саме: з 28.10.2021р.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Обращение водоканала Никополя к горожанам: под угрозой система водоотведения

Срочное обращение водоканала к никопольчанам

Виталий Журавлев – что в декларации у возможного нового зама городского головы Никополя

To Top