5 /5
Based on 5 ratings
100%
8401
Район
8401

«Було жахливо, є жертви серед цивільних» – новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

«Було жахливо, є жертви серед цивільних» - новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

Новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровською областю, не радують. Тут була дуже важка ніч на 30 квітня, є жертви і руйнування внаслідок ворожих обстрілів.

Про це розповідає мешканець Нововоронцовки, волонтер Дмитро Бурлай, передає Nikopolnews.

Сьогодні мабуть кожен мешканець нашого селища вранці телефонував до своїх знайомих, аби дізнатися, чи все у всіх гаразд. Сказати, що ніч була не спокійна – це нічого не сказати. Було жахливо. Є жертви серед цивільного населення. Є нові руйнування будинків та інфраструктури. Зазнав часткового незначного пошкодження і наш волонтерський центр, – написав Дмитро Бурлай увечері 30 квітня.

За його словами, зранку енергетики усували ті пошкодження електромереж, які за останні дві доби зазнали руйнації від ворожих обстрілів. Було відновлено електропостачання в центральній частині селища та мікрорайоні “Задвір”.

Яка ситуація в регіоні

Більш спокійно в окупованих берегових селах.

Однак в степових населених пунктах ситуація залишається напруженою. Йдуть обстріли, чутно автоматні черги. Відсутня електроенергія, є проблеми з харчами та питною водою. Всі мешканці з надією чекають на визволення їх від окупантів.

ЗСУ про ситуацію знають і контролюють. Але всьому свій час. Ми віримо, чекаємо і надіємося. Перемога вже скоро. Все буде Україна, – пише Дмитро Бурлай.

На фото – люди в черзі за гуманітарною допомогою, яку їм надають волонтери.

«Сьогодні було найспекотніше, але лінія фронту там же» — новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

«Ворог деморалізований, наші б’ють артою» — що відбувається на кордоні Дніпропетровщини і Херсонщини

 

To Top
Рекомендуємо